Закінчення карантину в Україні: у Зеленського назвали можливу дату

Заступник голови Офісу президента назвала можливу дату закінчення карантину в Україні.

Карантин в Україні через коронавирус введений 12 березня поки що до 3 квітня. Якщо дотримуватися всіх необхідних заходів безпеки, COVID-19 українці зможуть побороти до травня 2020 року. Про це в ефірі програми “Свобода слова” повідомила заступник глави Офісу президента Юлія Ковалів. На думку чиновниці, якщо люди будуть чітко дотримуватися карантину, вони швидше зможуть повернутися на робочі місця.

Вона вважає, що чим менше людей захворіє – тим швидше запрацює економіка. Ковалів зазначила, що при чіткому дотриманні всіх заходів, люди зможуть повернутися на роботу в травні.

“Перший і найголовніший рецепт виходу з кризи – це максимальне дотримання карантину. Чим менше людей захворіє, тим швидше економіка повернеться до нормального життя. Ми бачимо, що економіка Китаю швидко почала відновлюватися. Те ж саме ми повинні пережити у себе. Ми повинні максимально залишатися вдома і дотримуватися тих правил, які встановлені щодо обмеження для того, щоб уже в травні всім нормально вийти з цієї ситуації і знову ж повернутися на роботу “, – сказала Ковалів.

Заступник голови Офісу президента зазначила, що зараз українській медицині необхідно 100 млрд. гривень, які підуть на зарплати медикам і на закупівлю обладнання.

“Ми говоримо сьогодні про необхідність в понад 100 мільярдів гривень додаткових, які нам, якщо у нас буде пік коронавируса потрібно буде підтримати зарплатами і лікарів, і закупівлею додаткового обладнання”, – підсумувала Ковалів.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *