З нелегальними перевізниками у столичній області боротимуться групи швидкого реагування. Їх підсиляють активістами

На Київщині згадали про давнішній метод наведення порядку – до боротьби з нелегальними перевізниками знову залучатимуть громадськість.

Зокрема Київська обласна держадміністрація на чолі з Василем Володіним ініціювала створення оперативних груп швидкого реагування. До їх складу увійшли представники патрульної поліції, КОДА та громадськості. Вони займаються виявленням та притягненням до відповідальності порушників транспортного законодавства, інформує пресслужба адміністрації.

Утім, поки що не повідомляють, хто саме з громадськості, які саме організації виявили бажання чатувати на автошляхах, біля вокзалів.

Пасажирські перевезення в області – дуже вразливе місце. Нагадаємо: як розповідав “Український репортер”, у вуличній перестрілці за переділ сфер впливу на ринку перевезень в Броварах вранці 29 травня брали участь близько ста осіб. Багатьох було затримано, у них знайшли зброю.

Міністр внутрішніх справ вважає, що у виконавчих чиновницьких структурах Києва і області “прогнило”… Чи допоможе громадськість вивести “гниль”? Час покаже…

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *