Яременко має добровільно залишити посаду голови комітету, вважають його однопартійці

Народний депутат України Богдан Яременко, який опинився в центрі секс-скандалу, має добровільно скласти повноваження голови Комітету з питань зовнішньої політики. Про це заявила представник уряду в парламенті Ірина Верещук журналістам в кулуарах парламенту після години запитань до уряду в парламенті.

“Щонайменше треба подати заяву – добровільно, без ніяких голосувань, без ніяких примусів, – добровільно скласти повноваження голови Комітету з питань зовнішніх зв’язків. Це дуже важливо для нашого міжнародного іміджу”, – зазначила Верещук.

За її словами, фракція має реагувати на цей випадок дуже швидко, втім через брак досвіду, вона тільки зараз вирішує, що їй робити у подібній ситуації.

При цьому вона додала, що переписка народних депутатів у сесійній залі під час засідання не може бути приватною апріорі.

Нагадаємо, у парламенті журналісти сфотографували, що Яременко телефоном листувався з повією. На фото видно, як Яременко, не відриваючи пальця від кнопки для голосувань, листувався з 32-річною Аліною, яку запитував про умови зустрічі. Жінка виклала свої розцінки та описала, які секс-послуги пропонує, а на які має табу. Сам нардеп потім заявив, що скандал організував він сам. Згодом зняв це повідомлення зі своєї сторінк  у Фейсбуку, перепросив через скандал довкола листування з повією, вибачився перед усіма – від дружини до президента.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *