Зрадник і ворог Янукович у Мінську, Кремль хоче зробити його “президентом України”

Зрадник і ворог України Янукович нібито перебуває у Мінську, де Кремль готує його до спецоперації, повідомляє українська розвідка.

Як пише “Українська правда”, з посиланням на свої джерела,  за одним із сценаріїв його спробують оголосити “президентом України” саме там, в диктатора Лукашенка, поплічника терориста Путіна.

Отримана інформація вказує на можливу підготовку Кремлем якоїсь інформаційної операції чи акції з повернення до України Януковича або публікації найближчим часом звернення від його імені до українського народу.

Радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк у коментарі “Українській правді” сказав:

“У такій феєричній історії з “Януковичем, який у Мінську” важливими є кілька аспектів. Перший і ключовий: будь-яка згадка прізвища Янукович, як якась “можливість”, вкотре показує нам тотальне незнання РФ реальних настроїв в Україні.

Повна відсутність розуміння, що за країна. Жодної об’єктивної аналітики у росіян ніколи не було – звідси такі вбивчі рішення. З цього ряду – пропагандистські розповіді про “масової зустрічі російських танків квітами”.

Насправді жодних, навіть поодиноких “зустрічей” немає – тільки ненависть, найжорстокіше знищення цих самих танків і навіть масові спроби зупинити бронетехніку своїми тілами.

Помилково сподівалися, що до них поставляться по-доброму в країні, яка ненавидить будь-яких загарбників. З цього ж ряду – впевненість російських еліт у тому, що у нас вулицями маршують стотисячні армії націоналістів. Коротше, взагалі нічого не розуміють в Україні.

Другий аспект цієї дивної історії полягає в тому, що Янукович – це ж абсолютний “політичний труп”. Настільки давній аутсайдер із токсичною репутацією, що згадка його прізвища звучить навіть якось зухвало. Безперечно, спровокує ще більший опір”.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *