Про концерт біля Святої Софії: як швидко зацвілює, стліває наспіх склепаний балаганчик з п’ятим колесом до воза

З нагоди Дня Незалежності України 24 серпня на Софійській площі влада організувала концерт. Розміщуємо відгук відомого журналіста, публіциста Валерія Ясиновського.

Очевидно, так буває. Такі моменти суспільної ентропії, коли публіка робить народ. Робить спершу у вульгарному, а далі у прямому сенсі цього слова.

Вчорашня владна гопцацулія із Святою Софією у задникові зайве потверджує, як швидко зацвілює, стліває наспіх склепаний балаганчик з п’ятим колесом до воза.

Як карикатурно вилущується з реальності. Емоції від нього – нова варіація жовчного амбре похмільного синдрому.

Нудкого, як Потапові гачі, фарбована кучма Зіброва і бляшанка-зірка на кумпалі Данилка. Але вони прочумують, протвережують. І через блювотний ефект мобілізують, монолітизують, додають масовості соціуму відрази.

Між сценою і публікою зазвичай поважна оркестрова яма, в якій нуртує жива музика.
Між народом і помостом зальотного балаганчика, на якому маріонетки корчать лицедіїв на довірі, а карлики сіятельних велетів, – прірва відчуження. А вона не довго зяє порожнечею, неминуче повниться пекельною лавою.

Валерій Ясиновський.

Фото прес-служби Офісу Президента України.

Відгук Олега Сенцова про концерт:

“Те що там відбулось, дуже гарно висвітлює, що насправді відбувається в голові президента, його оточення, та їх прихильників. Попсовий шабаш з російським присмаком, обіцянки провести парад Перемоги над ворогом, за відсутності розуміння як це може статися, навіть якщо режим тиші протримається сотні років. Як же добре, що поруч з цим фальшивим світом, існує справжній, де люди, які знають ціну слів та дій, йдуть спокійними колонами в камуфльованому одязі, а люди на вулицях кажуть їм: «Дякуємо!»

Читайте також:

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *