«Жодної зради тут немає»: Гайдай пояснив, чому наші воїни відійшли від Кремінної

Українські захисники відійшли від міста Кремінна на Луганщині, щоб на нових позиціях воювати більш ефективніше.

Про це заявив керівник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай на пресбрифінгу за допомогою онлайн-зв’язку в UkraineMediaCentre Kyiv/

«Кремінна на сьогоднішній день, на жаль, вже під орками, вони зайшли в місто. Але треба було відійти нашим захисникам, тому що вони майже два місяці тримали там оборону, і там ворог вже пристріляв кожний метр нашої лінії оброни. Тобто всі чітко розуміли, що нема за що там було чіплятися, нема де знайти укриття. Наші би воїни гинули, а шкоди ворогу не наносили б. Вони відійшли, закріпилися на нових позиціях і продовжують надалі воювати з російською армією, але вже більш ефективніше», – пояснив Гайдай.

Керівник Луганської обласної військової адміністрації заявив, що жодної зради тут немає.

«Нічого надприродно критичного тут немає, не треба шукати зраду. Просто немає сенсу стояти на одному місці, усім загинути, не завдати істотної шкоди ворогові. Жодного героїзму в цьому немає. Тому було ухвалено рішення відійти, перегрупуватись і далі воювати», – зазначив він раніше у коментарі телеканалу Дом.

Як повідомлялося, 18 квітня російські загарбники взяли під контроль місто Кремінна на Луганщині, бої тривають.

Луганщина постійно зазнає ударів з боку російської загарбницької армії різною зброєю – системами залпового вогню «Торнадо – С», «Град», авіабомбами та ін. У регіоні зруйновано багато житлових будинків, об’єктів інфраструктури, навчальних закладів, пошкоджені всі лікарні.

Укрінформ.

Редакція

Редакція “Українського репортера”