В українському небі загинув один з найкращих офіцерів Військово-Морських сил ЗСУ Ігор Бедзай

Заступник командувача Військово-Морських сил Збройних сил України з авіації полковник Ігор Бедзай загинув під час виконання бойового завдання у складі екіпажу морського вертольота Мі-14 від ракети російського винищувача, повідомив директор фонду “Повернись живим” Тарас Чмут.

“В українському небі загинув один з найкращих офіцерів Військово-Морських сил -полковник Ігор Бедзай, більш відомий як колишній командир 10-ї Морської авіаційної бригади з Новофедорівки, поблизу Сак, Криму… Загинув під час виконання бойового завдання, у складі екіпажу морського вертольоту Мі-14 від ракети російського винищувача. Загинув у небі, яке любив і боронив”, – написав Чмут у фейсбуку.

Він зазначив, що у 2014-му році полковник Бедзай був чи не єдиним із усього командування флоту, хто виявив лідерство та рішучість.

“Допоки всі чекали на міфічні “накази з Києва”, він зорганізував особовий склад, підготував техніку та на очах окупантів перегнав усю справну авіацію на континентальну частину України. А наступного дня – повторив це з тим, що не змогло полетіти першого дня”, – додав Чмут.

За його словами, фактично завдяки лідерству Ігоря Володимировича Бедзая Україна зберегла морську авіацію.

“Сподіваюся, найближчим часом Володимир Зеленський присвоїть звання Героя України вже назавжди полковнику Ігорю Володимировичу Бедзаю”, – зазначив він.

Редакція

Редакція “Українського репортера”