Стало відомо, який саме рашистський корабель вразили українські воїни

В московії на одного корабля стало менше. Як розповідав “Український репортер”, у ніч на 12 травня українські воїни підбили корабель, який йшов у напрямку острова Зміїний. На судні спалахнула пожежа.

Журналіст Андрій Клименко повідомив у Фейсбуку подробиці:

“Судно тилового забезпечення “Всеволод Бобров” – новесеньке. Воно прийшло до Чорного моря з Балтики лише 07/01/2022″, – йдеться в повідомленні. Корабель являє собою морське, сталеве, однопалубне судно з гвинторульовими колонками, рубкою в носі, з вільною площею палуби в кормовій частині, подвійним дном і подвійними бортами, носовими пристроями, що підрулюють, і буксирною лебідкою.

“Судно має водолазний комплекс із барокамерою для забезпечення глибоководних водолазних занурень. Корпус… розрахований на подолання льоду завтовшки 0,6 м.

На судні створено всі умови для нормальної роботи та відпочинку екіпажу: сауна, басейн, спортзал, комфортні каюти з індивідуальними санітарними блоками. Клас автоматизації  на кораблі забезпечує безвахтове обслуговування систем та агрегатів. Автономність судна становить 60 діб”, – розповів журналіст.

В Севастополь судно прибуло 17 лютого 2022 року. Воно входить до складу 205-го загону управління допоміжного флоту з базуванням на Севастополь. Капітан Олег Герман.

Читайте також: Вночі у Чорному морі палав ворожий корабель

Редакція

Редакція “Українського репортера”