Вночі у Чорному морі палав ворожий корабель

Окупанти могли втратити ще один корабель в Чорному морі. Йдеться про судно тилового забезпечення проєкту 23120. Таких в Росії лише два – “Всеволод Бобров” та “Ельбрус”.

Про це 24 каналу повідомили джерела в українській розвідці. Без якого саме корабля залишився російський флот – наразі невідомо.

За попередньою інформацією, у ніч на 12 травня корабель проєкту 23120 йшов у напрямку острова Зміїний. З невідомої причини на судні спалахнула пожежа.

Згодом тривала операція з порятунку екіпажу. Пів ночі обгорілий корабель намагався дійти до Севастополя. Начебто це рашистам вдалось і судно таки пришвартували у порту. Як надовго корабель вийшов з ладу, наразі невідомо, але, за попередніми даними, судно потрібно буде серйозно ремонтувати.

З огляду на те, що кораблі проєкту 23120 можна вважати новітніми, навіть тимчасова втрата одного з них в умовах війни є для окупантів критичною. Тим паче, що у випадку необхідності виведення корабля за межі Чорного моря, назад його Туреччина не пропустить.

Нагадаємо, що однією з найбільших втрат у війні в Україні стало потоплення рашистського ракетного крейсера “Москва” – флагмана Чорноморського флоту. “Москва” пішла на дно 13 квітня 2022 року. В Одеській ОВА раніше зазначали, що понад все російське командування боїться, щоб історія із “зануренням” Москви не повторилась з іншими суднами.

Читайте матеріал: Путін, Кучма і крейсер “Москва”

Одразу після ліквідації крейсера окупанти відвели кораблі на безпечну відстань, аби в них не поцілили українськими протикорабельними ракетами.

Редакція

Редакція “Українського репортера”