Вибори у Грузії: переможців першого туру розділяє менше одного відсотка

За попередніми даними Центральної виборчої комісії Грузії, в першому турі виборів президента Саломе Зурабішвілі, яку підтримує правляча партія «Грузинська мрія», здобула 38,64% голосів.

Про це повідомляє «Український репортер» із посиланням на портал «Новости-Грузия».

Її основного суперника Грігола Вашадзе, котрий представляє об’єднання 11 опозиційних партій «Сила в єдності», підтримали 37,73% виборців.

Чинний президент Грузії Георгій Маргвелашвілі розповів, що розраховував на проведення другого туру, оскільки перегони були конкурентними.

«На зустрічі з представниками міжнародних організацій я відзначав, що позитивною тенденцією є конкурентність цих виборів, і я чекав цього результату», – заявив Маргвелашвілі.

Він також закликав виборців до активності в другому турі, оскільки це «важливо для демократичних процесів»: «Джерелом влади в Грузії є народ, ви відчуваєте це, тож не треба лінуватися зафіксувати свою позицію».

Остаточні підсумки першого туру ЦВК має підбити не пізніше 17 листопада. Другий тур відбудеться протягом двох тижнів після оприлюднення підсумкового протоколу, тобто не пізніше 2 грудня.

Фото Reuters

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *