Ворог обстріляв Донецьк і звинуватив у цьому українські війська

Російсько-окупаційні війська обстріляли Петровський район Донецька, але звинувачують у цьому Об’єднані сили.

Про це повідомляє пресслужба штабу ООС у Фейсбуку.

“Російська окупаційна влада не припиняє … намагання дискредитувати українських захисників зі складу операції Об’єднаних сил, створюючи фейкові повідомлення та розміщуючи їх на підконтрольних інформаційних ресурсах. Так, 4 лютого кілька проросійських ЗМІ, що діють на тимчасово непідконтрольній Україні території, розповсюдили інформацію про нібито обстріл з боку підрозділів операції Об’єднаних сил Петровського району Донецька, внаслідок чого було пошкоджено кілька будинків”, – йдеться в повідомленні.

Насправді 4 лютого російські окупанти з 7.00 до 7.25 самі здійснили провокаційний обстріл українських захисників та, не дочекавшись відповіді, відкрили вогонь по житловому сектору поблизу власних позицій, створюючи «картинку» для запрошених під цю подію представників ЗМІ, підконтрольних окупаційній владі.

При детальному вивченні місцевості, тактико-технічних характеристик наявного озброєння, порядку розміщення позицій українських захисників та збройних формувань Російської Федерації, непричетність підрозділів ООС до пошкоджень будинків на тимчасово окупованій території Донецька стає цілком очевидною.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *