Очищення стін від фарби і ремонт дверей Офісу Президента коштує понад півтора мільйона гривень

Держава заплатить за відновлення розмальованих стін, пошкоджених дверей будівлі Офісу Президента України 1 571 610 гривень.

Такою є вартість ремонту, яку визначии експерти. Про це повідомили у Державному управління справами (ДУС) у відповідь на запит Радіо Свобода.

«За результатами проведеного експертного будівельно-технічного дослідження приватним науково-виробничим підприємством «Спектр» встановлено, що орієнтовна вартість робіт із ремонту та відновлення конструктивних елементів оздоблення фасаду, вхідної групи та прилеглої території адміністративного будинку – пам’ятки архітектури місцевого значення за адресою: місто Київ, вулиця Банкова 11, складає 1 571 610 гривень», – інформує ДУС.

До цієї суми входять витрати:

очищення (миття) фасаду і мощення площі – 297 200 гривень;
ремонт дверних блоків (9 штук) – 1 158 600 гривень;
ремонт вікон – 85 000 гривень;
непередбачувані і додаткові роботи та покриття ризиків – 30 810 гривень.

Як розповідав “Український репортер”,  учасники акції на Банковій “Не чуєш? Побачиш” на підтримку активіста Сергія Стерненка  20 березня запалили фаєри і кидали у бік будівлі Офісу Президента петарди, вимагаючи звільнити Стерненка, Антоненка та інших активістів, накласти санкції на Андрія Портнова та відправити у відставку генпрокурорку Ірину Венедіктову й міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Фото Сергія Руденка

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *