“Я би назву стадіону продавав на комерційних торгах” – мер Львова про ідею присвоєння стадіону імені Степана Бандери

Львівський мер Андрій Садовий відреагував на пропозицію присвоїти стадіону “Арена Львів” імені Степана Бандери.

Нещодавно депутати Львівської обласної ради звернулися до Кабінету міністрів України з проханням переіменувати “Арену Львів” на стадіон імені Степана Бандери.

В інтерв’ю “Гал-інфо”, Садовий сказав:

«Я би назву стадіону продавав на комерційних торгах. Наприклад, на 5 років продати компанії “Adidas”, на 5 років – “Tesla”. Або тому, хто її добудує, з чіткою фіксацією ціни та часу. І заробляти на цьому кошти.І так колись планувалося. Ми ж коли будували стадіон, готували команду, яка має ним управляти, але потім держава вирішила зайнятися цим процесом самостійно і, чесно кажучи, динаміка фінансових показників стадіону не є дуже позитивною. Якщо би стадіон був міський, я думаю, що він перебував би у кращій економічній ситуації і ми були б зацікавлені у більшій кількості івентів. Я думаю, що так воно з часом і буде».

Під час голосування, 16 березня, за звернення на сесії облради питання не підтримали депутати фракцій “Слуга народу” та “Голос”, депутати від “Самопомочі” дали лише 2 голоси з 9.

Як розповідав “Український репортер”, на сесії Тернопільської міської ради 5 березня 2021 року прийнято рішення присвоїти назву міському стадіону «Тернопільський міський стадіон імені Романа Шухевича».

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *