Призначено ще трьох заступників міністра оборони

Новому міністру оборони України Рустему Умєрову призначили ще трьох заступників.

Про це повідомив постійний представник Кабінету міністрів України у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Так Кабмін призначив заступниками міністра оборони:

Гаврилюка Івана Юрійовича,
Гайдера Станіслава Мечеславовича,
Кліменкова Дмитра Олеговича.

Умєров повідомив, що Іван Гаврилюк стане заступником з питань військово-технічної політики.

За його словами, Гаврилюк – генерал-лейтенант: “У квітні-серпні 2022 року був головою робочої групи України в координаційному центрі по наданню допомоги у Німеччині, раніше – радник командувача сил логістики ЗСУ та керівник головного управління логістики – заступник начальника Генштабу ЗСУ.

“Найважливіші завдання – розвиток ОВТ Сил оборони, перепрофілювання українського ОПК на номенклатуру НАТО та тісне співробітництво з країнами партнерами”.

Дмитро Кліменков – заступник з питань закупівель

Раніше працював комерційним директором АТ “Укртрансгаз”.

Умєров зазначив, що за час роботи йому вдалося на понад 50% перевиконати план з закачування газу до підземних сховищ та на 15% збільшити кількість клієнтів-нерезидентів.

До цього працював першим заступником голови ФДМУ, директором з інфраструктури та логістики МАУ та керівником крупних проектів в шведській компанії Еріксон.

Ключові пріоритети на посаді – стандартизація, систематизація, дієвий контроль та цифровізація закупівель, створення поетапного алгоритму закупівель та контролю, повноцінний запуск Агенції нелетальних закупівель.

Станіслав Гайдер – заступник з питань інституційного розвитку

Гайдер – керівник цифрової трансформації НАЗК. На попередній посаді займався стратегічним плануванням агенції за методологією цілей та ключових результатів (OKRs) де було переналаштовано ключові бізнес-процеси. Під його управлінням запущено Антикорупційний портал України, Реєстр корупціонерів, Єдиний портал повідомлень викривачів корупції та ін.

Головний пріоритет – розбудова стійкої та цілісної інституції Міноборони, яка спирається на дані та забезпечує прозорість і підзвітність.

Нагадаємо, що 27 вересня Кабмін призначив трьох нових заступників міністра оборони. Тоді уряд призначив Юрія Джигира, Наталію Калмикову та Катерину Черногоренко.

Також 18 вересня Кабінет міністрів звільнив з посад 6 заступників міністра оборони та держсекретаря міністерства.

5 вересня Рада відправила Олексія Резнікова у відставку з посади міністра оборони.

6 вересня новим міністром призначили Рустема Умєрова.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *