“Не вживаю метадону, не планую самогубства, їжджу обережно”. Лікар Комаровський сказав, що з нього “зробили мішень”

Відомий лікар-педіатр Євген Комаровський розповів, що не має наміру йти в політику. Про це він сказав у програмі “Підсумки місяця з доктором Комаровським” на телеканалі “Україна 24”.

Він прокоментував інформацію про те, що він може увійти до нової політичної сили колишнього спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова.

“Я не тільки не веду переговорів із Дмитром Олександровичем, я у принципі з ним жодного слова не сказав. Не знаю, звідки цей інсайд узявся. Я не збираюся лізти в цю кашу!.. Ви всі маєте знати: я не вживаю метадону, не планую самогубства, я їжджу обережно й загальмую, якщо поряд зі мною розвертатиметься КамАЗ. Я всіх попереджаю”, – наголосив Комаровський.

За його словами, йому нещодавно повідомили, що якийсь олігарх видав купу грошей на фінансування політсили, від якої виступить Комаровський.

“Це абсолютна брехня! Ви всі, журналюги мої милі, ви несете це своїми язиками. А коли мене грохнуть? Вам як потім буде? Ви ж розумієте, щойно ви сказали, що я кудись зібрався – ви автоматично зробили з мене мішень для людей, для яких влада – це все, чим вони живуть. Невже ви не розумієте, у якій країні ви перебуваєте?!” – обурився Комаровський.

26 жовтня клишній генеральний прокурор Юрій Луценко в ефірі “Україна 24” заявив, що ексспікер Верховної Ради Дмитро Разумков веде переговори щодо створення своєї політичної сили з Комаровським та журналістом Дмитром Гордоном.

“Разумков на сьогоднішній день став альтернативою для електорату [президента Володимира] Зеленського. І – інсайд – він веде плідні, за моїми даними, переговори з доктором Комаровським і паном Гордоном. Це тріо буде дуже серйозним магнітом для розчарованого в Зеленському електораті “слуг народу”, – заявив Луценко.

28 жовтня сам Разумков також в ефірі “Україна 24” спростував цю інформацію.

“Я не зустрічався останнім часом ані з Дмитром Іллічем, ані з паном Комаровським. Тому точно ще ніхто нікуди нікого не запрошував. Звідки така інформація в Юрія Віталійовича – я не готовий відповісти”, – сказав він.

29 жовтня Комаровський розповів, що 2019 року ще кандидат у президенти Володимир Зеленський “використав його для піару”, а після виборів пропонував стати депутатом.

За словами Комаровського, Зеленський, із яким вони були у дружніх стосунках, двічі пропонував йому піти в політику, але він обидва рази йому відмовив.

Інф. сайту “Гордон”

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *