Навесні до української армії призвуть 14 246 юнаків

Кабінет Міністрів ухвалив розпорядження, яким затвердив кількісний склад громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу, а також визначив обсяг видатків для проведення призову у квітні-червні 2021 року. Загалом до війська з різних регіонів планується відправити 14 246 осіб.

Відповідне розпорядження уряд ухвалив на засіданні 24 березня, повідомляє Укрінформ.

«Затвердити: чисельність громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу у квітні -червні 2021 року з областей, м.Києва, згідно з додатком 1; обсяг видатків для проведення призову громадян України на строкову військову службу у квітні-червні 2021 року згідно з додатком 2», – йдеться в тексті розпорядження.

Так, загалом до війська під час весняного призову буде відправлено 14 тис. 246 осіб. Зокрема, до ЗСУ – 6500, Держспецтрансслужби – 600, Нацгвардії – 4646, ЛПСУ – 2500.

В розпорядженні наголошується, що визначеним міністерствам та відомствам необхідно до 2 квітня 2021 року перерахувати кошти на рахунки обласних, Київського міського військових комісаріатів у обсязі, який визначений урядом.

Крім того, МВС (Нацгвардії, Адміністрації ДПСУ), Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту до 2 квітня необхідно перерахувати Міністерству оборони кошти за перевезення та харчування громадян України, призваних на строкову військову службу до Нацгвардії, Держприкордонслужби, Державної спеціальної служби транспорту в сумі понад 2 млн 840 тис. грн., 528 тис. 325 грн. та 366 тис. 798 грн. відповідно.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *