На Миколаївщині родичі хворих штурмували Covid-лікарню

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що до Миколаївщини відряджають його заступника перевірити ситуацію з наданням кисню для пацієнтів через штурм лікарні родичами.

Про це він сказав під час онлайн-трансляції “години запитань” до уряду на засіданні Верховної Ради.

“Сьогодні в Миколаївську область виїжджає мій заступник, який розгляне ситуацію, що сталася безпосередньо в конкретній лікарні, про яку йшла мова. А також подивиться щодо доступності медичної допомоги для пацієнтів з коронавірусною хворобою”.

Питання про штурм інфекційної лікарні на Миколаївщині поставила народна депутатка з фракції “Європейська солідарність” Софія Федина. Вона сказала, що вночі 5 листопада родичі пацієнтів з COVID-19 штурмували лікарню через перебої постачання кисню для кисневозалежних хворих.

Водночас Ляшко відповів, що в міністерстві контролюють ситуацію з постачанням кисню в лікарнях у різних областях. Зокрема, нещодавно урядом виділили 107 млн. гривень зі спеціального фонду до різних обласних державних адміністрацій.

Очільниця обласної інфекційної лікарні Миколаєва Світлана Федорова написала у Фейсбуку, що проти ночі 5 листопада родичі одного з пацієнтів з коронавірусною хворобою штурмували лікарню та вдавалися до насильства, вимагаючи збільшити подачу кисню.

4 листопада народні депутати підтримали законопроєкт, який виділить у державному бюджеті додаткові 800 млн грн для встановлення кисневих станцій у лікарнях “другої хвилі”.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *