Кабінет міністрів призначив тимчасових очільників Мінагрополітики та Мінінфраструктури: що про них відомо

Кабінет міністрів призначив тимчасових очільників Міністерства аграрної політики та продовольства та Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.

Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Отож тимчасово покладено виконання обов’язків міністра агрополітики на Тараса Висоцького, а міністра інфраструктури – на Василя Шкуракова.

Що про них відомо
Тарас Висоцький раніше був першим заступником міністра аграрної політики та продовольства України. Закінчив Національний університет біоресурсів та природокористування, а також Університет ім. Гумбольдта в Берліні. Від вересня 2019 року обіймав посаду заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Василь Шкураков – від 3 серпня 2021 року і донині обіймав посаду першого заступника Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України. Відомо, що у 2005 році він закінчив магістратуру в Українському державному університеті економіки й фінансів, після чого аж до 2017 року працював у Міністерстві фінансів України. Пройшов шлях від економіста до директора Департаменту. Від 2018 року обіймав посаду заступника Міністра. Також у 2017-2018 роках був заступником гендиректора з економіки та фінансів ПрАТ “Укргідроенерго”, а у 2020 році був призначений гендиректором ПрАТ “Укрфінжитло”.

Нагадаємо, що 9 травня Верховна Рада звільнила Миколу Сольського з посади міністра аграрної політики та продовольства України. Того ж дня парламент відправив у відставку віцепремʼєр-міністра з відновлення України — міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Кубракова.

Сольський прокоментував свою заяву про відставку. Його підозрюють у незаконних оборудках із землею на суму в пів мільярда гривень.

Олександр Кубраков, у свою чергу, не обговорював постанову про звільнення з керівництвом фракції “Слуга народу” та очільником уряду Денисом Шмигалем. Він не був запрошений на засідання фракції та профільного комітету.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *