Арахамія двічі літав до Відня приватним літаком Фірташа

Керівник фракції “Слуга народу” Давид Арахамія у січні та лютому 2021 року літав до Відня з дружиною бортом, який належить структурам підсанкційного олігарха Дмитра Фірташа.

Про це йдеться у розслідування УП “Ідентифікація Брауна. Таємні зустрічі та приховані перельоти Давида Арахамії”.

Від джерел у правоохоронних органах вдалося отримати документи, які свідчать про те, що Арахамія під час закритого авіасполучення з Європою через пандемію двічі літав до Відня з дружиною. Двічі приватним літаком який належить структурам пов’язаним з Фірташем.

“Виявилося, що цей літак належить структурам пана Фірташа і зданий у якусь велику авіакомпанію, у якої кількість бортів нараховує кілька сотень, тому це як “убер” викликати і ви не розумієте, яким літаком полетите.

У мене є документи, я обіцяв офрекорд показати справжню причину мого польоту туди. Там немає жодної політики чи підтексту. Причина у мене реально поважна, не хочу говорити на всю країну – це медична причина.

Тоді був ковідний локдаун. По-іншому не вийшло вилетіти. Я не дуже люблю літати приватними бортами, тому що це елементарно дуже дорого. Навіть для мене, хоча я доволі заможна людина”.

Керівник президентської фракції визнає, що перельоти, як виявилося здійснювалися літаком із структур Фірташа.

Пізніше помічник нардепа не на камеру показав папери, які свідчать про те, що дружина Арахамії двічі замовляла у грузинської турфірми медичні послуги включно із трансфером.

Вартість кожного вояжу до Відня становила 24 тисячі євро. Приватний літак, дійсно, можна орендувати через сайт і коштує переліт Київ-Відень-Київ близько тридцяти тисяч євро.

Оплачувала перельоти, за словами Арахамії, його дружина, тому цієї інформації не буде у декларації.

“Тому що якщо я зараз в декларації оплачую переліт, маю подати повідомлення до НАЗК і вся країна потім у всіх новинах пише: Арахамія кудись полетів. Це неправильно… Тому що в результаті отримуєш негатив на рівному місці”.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *