Влада збільшує чиновницький апарат: нові заступники міністрів, заступники головів ОДА

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль дав міністерствам два тижні на створення посад заступника міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації.

Очільник Уряду пояснює:

“Сьогодні провів нараду з питань цифрової трансформації. Зараз зростає актуальність і важливість цифрових технологій в усіх сферах. Автоматизація — це шлях до викорінення корупції на всіх державних рівнях: від прийняття управлінських рішень до надання послуг людям. За підсумками наради доручив усім міністерствам протягом двох тижнів створити посаду заступника міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації. А також у місячний термін внести на розгляд кандидатури на цю посаду”.

Від редакції “Українського репортера” зауважимо: чи варто збільшувати армію заступників міністрів (з височезними зарплатами, звичайно), якщо країна перебуває у глибокій економічній кризі, якщо бракує коштів на соціальні виплати, якщо лікарям не виплачують обіцяне? Тим часом не тільки в Уряді збільшують чиновницький апарат. Так, керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак запропонував керівникам областей запровадити посади заступників щодо роботи з талановитою молоддю. Мовляв, саме вони можуть зайнятися формуванням списку амбіційних молодих і професійних людей з областей для роботи на державу.

Отож і запитується, невже врятують нашу економіку заступники міністрів з діджиталізації, а також заступники керівників обласних держадміністрацій по роботі з талановитою молоддю?

Малюнок Андрія Петренка

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *