Відповідь Путіна не забарилася: Росія висилає трьох словацьких дипломатів

Росія вирішила вислати трьох співробітників посольства Словаччини в Москві у відповідь на висилку трьох своїх дипломатів.

Про це рішення у понеділок 31 серпня повідомили в російському МЗС.

У понеділок до російського міністерства викликали словацького посла, якому заявили про “рішучий протест у зв’язку з безпідставною висилкою в серпні цього року трьох дипломатичних співробітників посольства Росії в Словаччині”.

“Цей недружній крок Братислави розцінюємо як такий, що суперечить традиційному духу конструктивного розвитку відносин між нашими країнами.
Послу оголошено, що російська сторона, керуючись принципом взаємності, ухвалила рішення вислати з Російської Федерації трьох дипломатичних співробітників посольства Словаччини в Москві”, – сказано в повідомленні МЗС РФ.

Нагадаємо, що 6 серпня влада Словаччина вирішила вислати трьох громадян РФ, які працювали в країні в якості розвідників під дипломатичним прикриттям.

Висилці російської “дипломатичної” трійки передувало кілька серйозних висновків про її діяльність на службі у російських спецслужб. За даними джерел, близьких до силовиків, це були “розвідники з дипломатичним паспортом”, що є поширеним способом прикриття російських агентів.

Висилка цієї трійки імовірно пов’язана з торішнім вбивством громадянина Грузії Зелімхана Хангошвілі в центрі німецької столиці, яке було сплановано і організовано російською контррозвідкою.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *