Вадим Рабінович переказав до Франції 400 тисяч євро від імені України. Справа про маєток Льовочкіна

Народний депутат України Вадим Рабінович стверджує, що переказав до Франції 400 тисяч євро від імені держави Україна. Ці кошти він направив у французький суд як заставу з метою домогтися повернення до України нерухомості Сергія Льовочкіна.

Про цю сенсацію Вадим Рабінович розповів 19 квітня у вечірньому ефірі телеканалу NEWSONE.

За його словами, французькі закони передбачають для полібних операцій з нерухомістю внесення застави – 1% від вартості нерухомості, тобто 400 тисяч евро. Йдеться про віллу сім’ї заступника голови парламентської фракції «Опозиційний блок» Сергія Льовочкіна в місті Сен-Жан-Кап-Ферра.

Ще раніше лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович розповідав під час прес-конференції, що французький суд у Ніцці на його вимогу заарештував нерухомість сім’ї Сергія Льовочкіна. “Ці маєтки вказано разом з вартістю. Перший, який я заарештовував, виявився 40 мільйонів євро. Але поруч виявився другий ще, за 10… Одна єдина сімейка, один єдиний будинок – майже 2 мільярди (гривень) вкладено. Я заарештував цю суму», – сказав Рабінович.

В ефірі телеканалу NEWSONE Рабінович зауважив, що «арештував віллу не на користь Рабіновича, а на користь України». Він говорить, що ця нерухомість коштує 40 мільйонів євро. А один відсоток – це 400 тисяч євро. Жодна правоохоронна інстанція в Україні 400 тисяч не зможе заплатити.

Звідки у Рабіновича такі гроші? Каже, що продав власну ділянку, а після цього переказав кошти у Францію.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *