В Україні “декомунізували” блакитні берети десантників

Командування Високомобільних десантних військ Збройних Сил України змінило колір беретів десантників з блакитного на бордовий. Сьогодні 59 країн світу, в тому числі 19 країн НАТО, використовують саме темно-бордові берети. Лише 7 країн одягають своїх десантників у берети блакитного кольору. Це Росія, Таджикистан, Казахстан, Киргизія, Вірменія, Білорусь, Болгарія і, поки що, Україна.

Як основний приклад наводяться США. Блакитний колір берета зберігся в семи країнах.

“Для усього світу блакитний берет є символом міжнародних сил із підтримання миру, що утворюються за рішенням Організації Об’єднаних Націй.

Оскільки Велика Британія перша в світі почала впроваджувати ідею повітряної піхоти ще під час Першої світової війни, сформувала першу повноцінну бойову окрему десантну дивізію і обрала десантникам темно-бордовий колір… з поваги до звитяг британських та американських десантників, що воювали в бордових беретах під час Другої світової, армії світу визнають темно-бордовий берет як міжнародний загально прийнятий колір берету десантних підрозділів”, – повідомляє командування Високомобільних десантних військ ЗСУ.

Ось так виглядатиме нова форма укрїнських ВДВшників.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *