В коханки Януковича держава забирає санаторій “Славутич”

Прокуратура Київської області вимагає повернути в державну власність дитячий оздоровчий табір санаторного типу «Славутич» вартістю майже 15 мільйонів гривень та стягнути з орендаря виниклу заборгованість.

До санаторію має відношення коханка Віктора Януковича Любов Полежай.


Обласна прокуратура встановила, що у вересні 2010 року одна із акціонерних холдингових компаній передала в оренду приватному підприємству цей табір до січня 2017 року. Щомісячна орендна плата складала лише 2 265 грн.

Однак після закінчення дії договору оренди фірма не повернула до державної власності оздоровчий табір, хоча орган управління об’єктами державного майна – Міністерство економічного розвитку і торгівлі України повідомило орендаря про намір не продовжувати термін дії договору.

Відтак прокуратура Київської області звернулася до суду з позовною заявою в інтересах Міністерства економічного розвитку і торгівлі України до фірми з вимогою повернути державне майно дитячого оздоровчого табору санаторного типу «Славутич» площею понад 2 тисячі квадратних метрів, вартістю майже 15 мільйонів гривень, що знаходиться у селі. Циблі Переяслав-Хмельницького району Київської області.

Незважаючи на відмову у позовних вимогах судами першої та апеляційної інстанцій, Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу прокуратури Київської області та справу повернуто на новий судовий розгляд.

Одним із засновників «Славутича» є Всеукраїнський благодійний фонд «Дорога майбутнього» (99,96%), який належить Любові Полежай.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *