Уряд обмежив захмарні премії державним виконавцям

Кабінет Міністрів на своєму засіданні в середу, 23 серпня, обмежив розмір винагород, що виплачуються державним виконавцям Міністерства юстиції, до 200 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, або 308 тисячами гривень.

Заступник міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергій Петухов нагадав, що в ході реформи Мін’юст запровадив систему заохочення праці державних виконавців у вигляді отримання відсотку від розміру боргу, який повертається державі. Це призвело до того, що деякі державні виконавці почали отримувати винагороди в розмірі мільйонів гривень щомісяця, про що вже писав “Український репортер“.

Лише за травень і червень 2017 року вісім чиновників департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України отримали зарплати, які перевищують 1 мільйон гривень на місяць.

Найбільше заробив головний державний виконавець відділу примусового виконання рішень департаменту державної виконавчої служби Мін’юсту Іван Нещадим. Лише за два місяці – травень і червень – він збагатився на 8,862 мільйона гривень.

Тепер уряд ухвалив рішення обмежити граничний розмір такої премії за завершення одного провадження на рівні 2% від повернутого боргу, однак не більше 200 прожиткових мінімумів (308 тисяч гривень).

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *