Українські дороги. Гроші. Кадри. Що відбувається?

З начальницьким кріслом розпрощався керівник “Укртрансбезпеки” Михайло Ноняк. Причина – значні недоліки в роботі.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час засідання Національної ради з питань антикорупційної політики.

“Якщо взяти “Укртрансбезпеку“, Україна втрачає щорічно 4 мільярди гривень на дороги, а їх нема. Вони становляться все гірше і гірше, навіть ті дороги, які побудувались, є дуже неякісними. Саме через відсутність належного контролю за недотриманням встановлених норм ваги автотранспорту та побори з боку працівників з боку цієї державної служби вчора за значні недоліки в роботі… ми відсторонили від виконання обов’язків керівника “Укртрансбезпеки” пана Ноняка”, – сказав Президент.

Нагадаємо, що торік, в листопаді, перевізники влаштували акцію протесту в столиці, вимагаючи звільнення Михайла Ноняка. Під час розмови з кореспондентом “Українського репортера” транспортники скаржилися на постійний тиск з боку співробітників “Укртрансбезпеки”. Розповідали про майже тотальні перевірки з дрібних підстав, про спроби деяких структур, до яких мають прихильність чиновники, “віджати” бізнес.

У 2017 році вже проводили подібну акцію протесту, однак змін на краще не відчули. Підприємці із Сумщини обурювалися фізичним впливом на них. Розповідали про рейдерські атаки на автопідприємства. Наприклад, у Сумах 3 жовтня 2018 року група зловмисників понівечила транспорт, пошкодила колеса.

Водночас на офіційному сайті “Укртрансбезпеки” йдеться про результативність в боротьбі з корупцією. Розміщуємо скрін цієї інформації.

На фото: міністр інфраструктури Володимир Омелян і Михайло Ноняк.

Фото з офіційного сайту “Укртрансбезпеки”

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *