У “Washington Post” різко відреагували на плівки Деркача

Всесвітньо відоме американське авторитетне видання “Washington Post”     розмістило статтю про так звані плівки Деркача щодо Байдена та Порошенка. У виданні нагадали, що Деркач – проросійський політик.

Так звані плівки народного депутата Андрія Деркача, на яких звучать начебто голоси колишнього віцепрезидента США Джо Байдена і експрезидента України Петра Порошенка, стали новим пострілом в бік майбутнього кандидата від демократів в президенти США. “Washington Post” нагадує, що у Андрія Деркача є зв’язки з російською розвідкою, а сам він закінчив Вищу школу КДБ імені Дзержинського в Москві.

Однак, на думку видання, ці “записи” практично не розкривають нічого нового про дії Байдена в Україні. Але син президента США Дональд Трамп-молодший поширив один з фрагментів з плівок у Twitter з негативним повідомленням на адресу Байдена. “Ой-йой!!!! А це не “ідеальна розмова””, – написав Трамп-молодший.

Washington Post вважає, що усі ці події нагадують президентські вибори в США 2016 року, коли “російські оперативники зламали й опублікували електронні листи” менеджера виборчої кампанії кандидата від Демократичної партії Гілларі Клінтон, а також інших чиновників партії.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *