У штаті Мічиган підтвердили перемогу Джо Байдена

У штаті Мічиган колишній вице-президент США та кандидат на посаду президента Джо Байден офіційно отримав 16 голосів колегіумів вибірщиків.

Про це повідомляє CNN.

Зазначається, що виборча комісія штату Мічиган затвердила перемогу Байдена.

Рішення комісії штату «майже знищило будь-який шлях» для чинного президента Дональда Трампа скасувати результати виборів шляхом судових розглядів.

За словами представника Байдена, демократ виграв вибори у понад 150 тис. голосів, що в 14 разів більше, ніж його суперник Дональд Трамп у 2016 році.

Нагадаємо, передвиборчий штаб Трампа 4 листопада, посилаючись на відсутність доступу до відстеження підрахунку голосів, подав позов у трьох штатах: Джорджії, Мічигані та Пенсільванії.

Суди в Джорджії та Мічигані відмовили в задоволенні позову штабу Трампа. Однак 6 листопада в Джорджії все ж вирішили провести перерахунок голосів через незначний розрив між кандидатами. Перерахунок голосів в Джорджії підтвердив перемогу Байдена.

Як повідомлялося у ЗМІ, штаб Байдена підтвердив початок передачі влади в США. Чинний президент США Дональд Трамп запустив процес передачі влади Байдену.

Напередодні Байден озвучив кандидатів на ключові пости в адміністрації Білого дому.

Нагадаємо, що за результатом підрахунку голосів, переможцем президентських виборів став кандидат від демократичної партії Джо Байден з 306 голосами виборників. Чинний президент Дональд Трамп набрав 232 голоси.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *