У парламенті пропонують позбавити мандатів Медведчука, Рабіновича, Козака і Качного

У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови, що передбачає позбавлення депутатських мандатів членів забороненої проросійської політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука, Тараса Козака, Вадима Рабіновича, Олександра Качного.

Авторами проєкту №7323 «Про втрату депутатського мандату деякими народними депутатами України» є десять депутатів із різних парламентських фракцій.

Текст документа на сайті парламенту наразі відсутній.

Водночас у пресслужбі одного з авторів проєкту постанови Олега Дунди (фракція «Слуга народу») Укрінформу повідомили, що йдеться саме про Медведчука, Козака, Рабіновича та Качного.

За інформацією пресслужби, автори документа вважають, що ці парламентарії впродовж політичної кар’єри не приховували свої проросійські погляди та чинили дії, спрямовані проти суверенітету та незалежності Української держави, чим грубо порушували присягу народного депутата України.

Як відомо, за рішенням Ради національної безпеки і оборони проросійська фракція «Опозиційна платформа – За життя» призупинила діяльність у Верховній Раді. Раніше РНБО заборонила діяльність ОПЗЖ та низки інших проросійських партій на території України.

Укрінформ.

Редакція

Редакція “Українського репортера”