У Навального набряк мозку, його хочуть перевезти до Німеччини

Штаб Олексія Навального звернувся до адміністрації президента РФ про сприяння з його перевезенням у західну клініку.

Про це написала у Твітер сімейний лікар Навального і глава “Альянсу лікарів” Анастасія Васильєва в контексті обіцянки прессекретаря президента РФ Дмитра Пєскова посприяти, якщо від представників Навального надійде відповідне прохання.

«Ми офіційно відгукуємося на пропозицію і просимо сприяння в наданні медичної документації для переведення Навального в провідний токсикологічний центр в Європі. Головний лікар ЛШМД1 відмовляє дружині, мені й Івану Жданову в наданні виписки або епікризу», – написала Васильєва.

За інформацією видання Bild, Навального планують вивезти на лікування до Німеччини.

Підготовкою до перевезення займається його штаб спільно з активістами. Зараз він знаходиться в лікарні Омська. У підготовці бере участь директор німецької організації Cinema for Peace Яка Бізлі, який раніше допоміг перевезти до Німеччини активіста Pussy Riot Петра Верзілова.

Консиліум лікарів оцінить можливість транспортування російського опозиціонера Олексія Навального з лікарні в Омську в іншу лікарню.

У Олексія Навального не виявили травматичних ушкоджень, в тому числі черепно-мозкової травми, інсульт або гострий інфаркт міокарда, інфекційні ураження, в тому числі COVID-19.

Про це розповів заступник головного лікаря омської лікарні швидкої медичної допомоги № 1 Анатолій Калініченко після отримання результатів аналізів.

За даними каналу Baza, у Навального розвинувся набряк мозку через вплив токсичної речовини.

Лікарі, які лікують політика, зробили висновок про токсичний вплив речовини «переважно синаптичного рівня». Про яку речовину йдеться, поки не відомо.

«Вже точно можна сказати, що це не отруєння оксибутиратом, барбітуратами або азалептином. Лікарі, за їх власними словами, провели купу аналізів Олексія, але все одно не можуть зрозуміти, що з ним», — йдеться в повідомленні.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *