У Мережі з’явилося звернення, яке Саакашвілі записав перед затриманням

На сторінці третього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі в Фейсбуку з’явилося відео, імовірно, записане перед затриманням.

Судячи з усього, звернення записано вдень. У ньому Саакашвілі каже, що його скоро можуть затримати.

«Зараз мене, напевно, затримають в Тбілісі… Ідіть завтра на вибори, проголосуйте, і третього числа разом відсвяткуємо перемогу. Я тримаюся міцно. Я приїхав, щоб допомогти вам. Іншого виходу у нас не було. Я не боюся нічого, не бійтеся й ви», — сказав він.

Грузинський телеканал Пірвелі також опублікував відео Саакашвілі в наручниках.

Адвокат Міхеіла Саакашвілі Бека Басілая в ефірі Україна 24 підтвердив затримання і назвав його політично вмотивованим.

Прем’єр Іраклій Гарібашвілі під час брифінгу увечері 1 жовтня заявив, що Саакашвілі затримано в Грузії. За його словами, правоохоронці заздалегідь знали про переміщення політика і повністю контролювали процес.

Вранці 1 жовтня Міхеіл Саакашвілі повідомив, що прибув до Грузії. Це підтвердили в його українському офісі. Саакашвілі закликав своїх прихильників провести мітинг на його підтримку і 2 жовтня прийти на вибори, щоб «врятувати Грузію».

У Грузії проти Саакашвілі відкрито чотири кримінальні справи, щодо двох із них є вироки: за перевищення службових повноважень його заочно засудили до шести років в’язниці, за злісне перевищення повноважень — до трьох років в’язниці.

Саакашвілі не був у Грузії відтоді, як завершилася його друга президентська каденція в 2013 році.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *