У Київській облраді обрали керівників постійних комісій

Депутатський корпус обласної ради столичного регіону обрав керівників постійних комісій.

Головою постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, громад, регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції обрано Віктора Світовенка («Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»).

Постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, агропромислового комплексу, торгівлі, регуляторної, інноваційно-інвестиційної політики, зовнішньо-економічних зв’язків та фінансового забезпечення розвитку області очолив Ігор Левітас («Батьківщина»).

Дениса Січевого («Слуга народу») обрано головою постійної комісії з питань бюджету та фінансів, Олега Корбана («ОПЗЖ») – головою постійної комісії з питань управління комунальною власністю, приватизації, житлово-комунального господарства та впровадження енергозберігаючих технологій.

Головою постійної комісії з питань екології, природокористування, земельних відносин, водних ресурсів, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та надзвичайних ситуацій обрано Олександра Колодія («Батьківщина»).

Постійну комісію з питань капітального будівництва, архітектури, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного забезпечення та розвитку інфраструктурних об’єктів очолив Геннадій Слепцов («Слуга народу»).

Олену Шуст («Слуга народу») обрано головою постійної комісії з питань освіти, науки, свободи слова, ЗМІ, культури, духовності та релігії.

Головою постійної комісії з  питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів обрано Марію Кисельову («Слуга народу»).

Тараса Ващішина («ОПЗЖ») обрано головою постійної комісії з питань сім’ї, молодіжної політики, фізичної культури, спорту та туризму.

У сесійній залі були присутні депутати від політичних партій «Європейська солідарність» та «За майбутнє», однак вони не реєструвалися перед початком засідання в електронній системі.

Інформація Київської облради.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *