У Києві побили радника міністра внутрішніх справ Зоряна Шкіряка (+відео)

Під стінами Вищого спеціалізованого суду України в Києві, де слухається справа прикордонника Сергія Колмогорова, засудженого до 13 років ув’язнення за вбивство людини на посту, стався конфлікт між активістами і радником міністра внутрішніх справ Зоряном Шкіряком.

На виході з будівлі між Шкіряком та людьми, які прийшли підтримати Сергія Колмогорова, сталася суперечка. Після цього кілька чоловік напали на Шкіряка і пригрозили йому, що кинуть його у сміттєвий контейнер. Шкіряк поривався битися і навіть почав знімати з себе куртку, однак його обступили розлючені чоловіки і кілька разів вдарили.

Після цього радника голови МВС виштовхали з-під суду під погрозами розправи.

 

Як видно з відео, одним із перших до Шкіряка поліз скандальний ветеран АТО Дмитро Різниченко, який уславився тим, що у березні цього року підняв руку на голову “Організації ветеранів України”, генерал-полковника, екс-депутата від КПУ Петра Цибенка.

Кілька годин тому Шкіряк зробив у себе в Фейсбуку такий допис: “Разом з Андрієм Тетеруком та Ігорем Лапіним прийшли у ВССУ, щоб підтримати українського прикордонника Колмогорова. Вважаю це своїм громадянським обов‘язком.

Засуджувати захисника України на 13 років тюрми тільки за те, що він виконав свій обов‘язок і посадові інструкції – неприпустимо. Такі сумнівні вироки можуть стати потужним фактором деморалізації усіх українських військових та правоохоронців, що гідно захищають Україну від ворожої агресії.”

Нагадаємо, минулого тижня у Вищому спеціалізованому суді України почали розглядати справу Колмогорова, якого у листопаді 2016 року засудили до 13 років ув’язнення. Перше засідання перенесли через неявку прокурора, пізніше Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що  прокуратура, з огляду на обставини і суспільний резонанс, може змінити свою позицію в цій справі.

У вересні 2014 року прикордонник Сергій Колмогоров під час несення служби на блокпосту під Маріуполем застосував зброю, щоб зупинити автомобіль, водій якого проігнорував його наказ зупинитися. Тоді від його кулі загинула пасажирка автомобіля.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *