У депутата Шахова підтвердили коронавірус

У депутата Верховної Ради Сергія Шахова виявили коронавірус. Це підтвердили у Міністерстві охорони здоров’я в Телеграм. Нещодавно він відпочивав в Італії, де зафіксована велика кількість хворих на Covid-19.

Серед 14 офіційно зафіксованих випадків коронавірусу в Україні є народний депутат, повідомили у телеграмі Міністерства охорони здоров’я.

Наразі проводяться всі необхідні дослідження та епідеміологічне розслідування. Нардепу надається амбулаторне лікування в умовах самоізоляції.

Відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я, хворих з коронавірусною інфекцією при легкому перебігу хвороби можна лікувати амбулаторно. У разі необхідності пацієнта госпіталізують. Медичні працівники проведуть усю необхідну роботу з людьми, які контактували з ним,
– зазначили у повідомленні.

Заступник Міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко під час брифінгу МОЗ підтвердив випадок зараження коронавірусом у народного депутата, однак прізвище він не назвав.

Сьогодні проводяться всі необхідні епідеміологічні дослідження, встановлюється коло контактів та спостереження,
– сказав Ляшко.

Сам Шахов заявив, що медична лабораторія, де він здавав аналізи, телефоном підтвердила, що у нього коронавірус. Але офіційного документа наразі немає.

У мене була температура, реально викликав лікарів. Це звичайне ГРВІ. Зараз відчуваю себе нормально. А цим, які запускають всякі чутки, напевно, потрібно більше паніки, – розповів Шахов Нардеп Сергій Шахов спростовує, що у нього коронавірус: деталі .

У Телеграмі громадянського руху “Чесно” з’явилася інформація про те, що депутат Сергій Шахов недавно відвідував засідання екологічного комітету. Як повідомив його колега по комітету Олександр Маріковський, депутат повернувся з Італії 11 березня.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *