У Білому домі звільнили посла США в ЄС, який свідчив проти Трампа в справі про імпічмент

Президент США Дональд Трамп вирішив звільнити американського посла в Євросоюзі Гордона Сондланда, який давав свідчення проти нього у справі про імпічмент.

Про це повідомляє The Washington Post з посиланням на заяву посла.

«Мені сьогодні повідомили, що президент має намір негайно відкликати мене як посла США в Європейському Союзі», — сказав Сондланд.

Як уточнює The Washington Post, у своєму виступі Сондланд пов’язав Трампа, віце-президента Майка Пенса і інших високопоставлених чиновників з кампанією тиску на Україну з метою ініціювання розслідування проти політичних конкурентів Трампа.

Раніше був звільнений співробітник Ради національної безпеки (РНБ) Александр Віндман. Його називають «ключовим свідком» у справі про імпічмент.

За словами адвоката Віндмана, його попросили покинути свою посаду за те, що «він сказав правду». Також був звільнений його брат-близнюк Євген Віндман.

На початку лютого Сенат США виправдав Трампа за двома пунктами звинувачень, які проти нього висунули в палаті представників.

Американського президента звинуватили в перевищенні повноважень через рішення про замороження виплати військової допомоги Україні і в перешкоджанні розслідуванню епізоду навколо блокування цієї допомоги.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *