Трамп мріяв про таку жінку, як принцеса Діана

І до сьогоднішнього дня не вщухають розмови та плітки довкола новообраного президента США Дональда Трампа. Під час його передвиборної кампанії було згадано чимало таємниць із приватного життя американського мільйонера, й однію з таких є його захоплення принцесою Діаною.

Вони вже зустрічалися раніше під час офіційних візитів принцеси та принца Чарльза до США, але, зустрівши британську красуню на одному із доброчинних вечорів у Нью-Йорку в 1995 році, Дональд Трапм був зачарований її красою та грацією.

Під час прес-конференції одна із журналісток зухвало запитала принцесу Діану: «А де ж зараз ваші діти?», на що вона спокійно відповіла: «У школі». ЇЇ відповідь, сповнена гідності, так вразила Трампа, що він забажав ближче познайомитися з цією жінкою. Кілька років потому, вже після трагічної смерті Діани, він напише у своїй книжці «The Art Of The Comeback» («Мистецтво повернення»): «Я не міг не помітити, як вона впливала на людей. Вона ніби освітлювала кімнату своєю присутністю та чарівністю. Це була справжня принцеса – жінка, про яку можна лише мріяти».

Вперше свою прихильність Дональд Трамп виявив тоді, коли надіслав Діані величезний букет троянд з нагоди її 35-річчя. Отримавши письмову подяку з Кенсінгського палацу, де після розлучення з принцем Чарльзом мешкала Діана, він почав буквально “засипати” принцесу квітами. Така “атака” збентежила Діану, але не мала успіху, пише Daily and Sunday Express.

Кореспондент ВВС Селіна Скат зауважує, що після трагічної автокатастрофи, у якій загинула принцеса в 1997 році, Дональд Трамп неодноразово говорив: він “найбільше шкодує за тим, що не зміг завоювати серце Діани”.

Хтозна, можливо, якби Діана не загинула, то сьогодні саме вона стала б першою леді Америки.

Анна ЯЦЕНКО

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *