Свою рекламу на «112 Україна» і NewsOne партія Олега Ляшка оплатила державними коштами. Санкції, кажете?

У ІІІ кварталі Радикальна партія оплатила рекламу на цих телеканалах за гроші, отримані з державного бюджету, інформує «Український репортер» із посиланням на Комітет виборців України.

За липень-вересень «радикали» витратили на телерекламу 3 мільйони гривень. Із них 900 тисяч бюджетних коштів отримав телеканал «112 Україна».

«Гроші було перераховано наприкінці серпня ТОВ «Інформаційне агентство «112-Україна» за «розміщення інформаційного відеоматеріалу в ефірі телеканалу». Ще 900 тис. грн. отримала ТОВ «Новини 24» за «розміщення інформаційних роликів в ефірі телеканалу «NewsOne» (у звіті телеканал названо «NEWSONT», але, швидше за все, це граматична помилка)», – зазначають у КВУ.

При цьому, зауважують у комітеті, санкції проти цих двох телеканалів підтримали 16 членів фракції РПЛ у Верховній Раді, в тому числі Олег Ляшко.

«З одного боку, Радикальна партія підтримує санкції щодо каналів «112» та NewsOne, звинувачуючи їх у російській пропаганді. З другого, за місяць до голосування в Раді перераховує цим каналам значні суми за розміщення рекламних роликів – що видається, м’яко кажучи, нелогічним. При цьому йдеться саме про державні кошти, отримані партією з бюджету», – наголосив голова КВУ Олексій Кошель.

Загалом у липні-вересні РПЛ витратила 12,9 млн. грн. (у тому числі 4,8 млн. – на рекламу). Показово, що з цієї суми лише 87 тис. грн. були власними коштами партії. Решта – перерахування з держбюджету.

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *