Суд вчергове не зміг обрати запобіжний захід Януковичу

Печерський районний суд знову не зміг обрати запобіжний захід колишньому президенту України Віктору Януковичу за підозрою в організації масових вбивств на Майдані 18-20 лютого 2014 року.

Про це 17 грудня повідомляє спільнота Адвокатської дорадчої групи у Фейсбуку.

Зазначається, що слідчий суддя Вячеслав Підпалий на початку засідання виніс попередження адвокатам Януковича за неналежну поведінку, а саме неявку у визначений час і місце в судове засідання з розгляду клопотання, на час і дату, яку було оголошено під час перерви в попередніх засіданнях.

Прокурори, своєю чергою, попросили суд визнати неповажними причини неприбуття адвоката Центра безоплатної правової допомоги Владислава Шипоша на засідання.

Слідчий суддя вирішив звернутись до ЦБПД з запитом щодо причини неявки адвоката.

Далі захист Януковича попросив допитати свідків – колишнього охоронця Януковича Костянтина Кобзаря, інших охоронців, пілота гелікоптера, на якому Янукович втікав з України. Суддя відмовив у задоволенні клопотання, так само як і в допиті “грузинських снайперів”, які нібито були на Майдані під час подій 18-20 лютого 2014 року і стріляли в правоохоронців.

Наприкінці засідання суд витребував у сторони обвинувачення матеріали, які додатково підтверджують розшук Януковича, для чого оголосив перерву до 12:00 22 грудня.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *