Суд обрав нардепу Полякову запобіжний захід – 304 тисячі гривень застави й електронний браслет

Спеціалізована антикорупційна прокуратура просила Солом’янський райсуд Києва обрати народному депутату Максиму Полякову запобіжний захід у вигляді застави розміром 500 тисяч гривень.

Від нього також вимагатимуть носити електронний браслет, прибувати за першою вимогою до слідчого прокурора та суду, не відлучатися за межі Києва без відома слідчого, здати на зберігання паспорти для виїзду за кордон, а також утримуватися від контактів з іншими фігурантами справи.

Водночас Спеціалізована антикорупційна прокуратура не проситиме суд арештувати депутата, оскільки Верховна Рада не дала на це згоди.

Зрештою після засідання Солом’янський райсуд Києва призначив Полякову заставу в розмірі 304 тисячі гривень, зобов”язав носити електронний браслет і здати закордонний паспорт. Водночас Полякову забороняється залишати Київ і Умань без дозволу, заборонено і спілкуватися з іншими фігурантами кримінального провадження.

Запобіжний захід діє до 19 серпня включно. Чи вноситиме Поляков заставу – народний депутат не відповів.

Нагадаємо, 6 липня Регламентний комітет Верховної Ради підтримав подання Генпрокуратури на зняття недоторканності з народного депутата Максима Полякова. Його, а також позафракційного нардепа Борислава Розенблата звинувачують у тому, що вони вимагали хабара від іноземної компанії за видобуток бурштину в Україні та лобіювання законопроектів, які стосуються видобутку “сонячного каменю”.

11 липня Верховна Рада дала згоду на зняття з Розенблата і Полякова депутатського імунітету, але не дозволила затримання і арешт. Більше про справу “бурштинових прокурорів” можна почитати тут.

Фото Кирила ХМІЛЬОВА

Справа “бурштинових депутатів”. Обшуки у Держгеонадрах і арешт керівника “Депутатського контролю” (+фото)

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *