Справа Юрія Гримчака: Мінкультури називає підозри щодо своїх чиновників надуманими

Міністерство культури України оприлюднило інформацію щодо історії із затриманням Юрія Гримчака та Ігоря Овдієнка.

Нагадаємо, що 14 серпня правоохоронці затримали заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юрія Гримчака, а також його помічника Ігоря Овдієнка (брата дружини Гримчака).

Як повідомляв “Український репортер” з посиланням на НАБУ, ці чиновники нібито за здійснення ними впливу на прийняття рішень особами, уповноваженими на виконання функцій держави, вимагали від представника юридичної особи неправомірну вигоду в загальній сумі 1,1 мільйона доларів. Під час одержання частини коштів ( 480 тисяч доларів) вони були затримані «на гарячому».

Того ж дня, генпрокурор Юрій Луценко розповів, що підозрювані “вимагали кошти за вплив на рішення судів та чиновників Мінкультури для прийняття замовлених рішень”.

Сьогодні, 15 серпня, Мінкультури, яке очолює Євген Нищук, проінформувало суспільство:

“З 1 січня 2019 року, зі вступом в дію змін до діючого законодавства, на період до затвердження у встановленому порядку історико-архітектурного опорного плану Мінкультури не має жодних правових підстав погодження будь-якого нового будівництва на території історично населених місць, у тому числі м. Києва. Відтак, будь-які звинувачення чи підозри щодо зловживань з питань містобудівних перетворень працівниками Мінкультури є безпідставними, надуманими та такими, що не базуються на жодній з норм права. Міністерство не погоджує проекти будівництва чи реконструкції будівель в історично населених місцях, у тому числі в м. Києві”.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *