Сьогодні – День Національної поліції України

«Український народ надзвичайно вимогливо ставиться до роботи Національної поліції та розраховує, що новий правоохоронний орган – це не лише зміна назви, а насамперед нове наповнення діяльності поліції, у якій не буде місця корупції», – заявив Президент України Петро Порошенко у привітанні з нагоди свята.

Олександр Турчинов відзначив: «За короткий термін замість «совкової» міліції Україна отримала поліцію європейського рівня, що не поступається найкращим правоохоронним органам провідних країн світу».

«В умовах військового протистояння та гібридної війни Нацполіція повинна забезпечити надійний захист українців від злочинців як на вулицях, так і в кіберпросторі, захистити спокій країни від провокацій та спроб зовнішніх спецслужб дестабілізувати ситуацію. Ви – запорука  спокійного та мирного життя наших громадян», – наголосив секретар РНБО.

Подібну думку висловив Володимир Гройсман: «Національна поліція сьогодні повинна виконувати ще й функцію захисту від зовнішньої агресії та внутрішніх диверсійних операцій, забезпечувати захист вітчизняного інформаційного поля».

«Завдяки сьогоднішній фактичній незалежності нашого головного правоохоронного органу від впливу будь-яких політичних груп ми можемо бути впевненими в тому, що поліція захищатиме громадський порядок у межах закону та діятиме в інтересах народу в умовах будь-яких політичних дестабілізацій», – зазначив голова Кабміну.

Арсен Аваков констатував: «Ми йдемо шляхом непростих і важливих змін, і крок за кроком створюємо нову поліцейську систему країни. Через помилки і опір старої системи, через невіру і критику, через біль утрат і радість перемоги – ми будуємо нову поліцію для вас».

«Нам вже є чим пишатися – і люди все більше й більше довіряють поліції, але шлях змін ще далеко не закінчений. Крок за кроком поліція продовжить змінюватися, розраховуючи на найдорожче – на вашу довіру!», – переконаний керівник МВС.

Фото www.facebook.com/arsen.avakov.1

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *