Сьогодні – День Десантно-штурмових військ (+відео)

Це свято було запроваджено торік, отже еліта української армії відзначає його лише вдруге.

Із професійним святом десантників привітали секретар РНБО Олександр Турчинов, прем’єр-міністр Володимир Гройсман, міністр оборони Степан Полторак, повідомляє «Український репортер».

Президент України Петро Порошенко у вітальному слові відзначив, що за останні роки на озброєння десантно-штурмових військ передано близько 150 новітніх зразків озброєння та військової техніки.

«Це БТР-3ДА, протитанкові ракетні комплекси «Стугна» та «Корсар». Крім того, десантні підрозділи забезпечені новітніми засобами зв’язку. Триває будівництво 19 гуртожитків поліпшеного типу в пунктах постійної дислокації бойових бригад ДШВ на 2,5 тисячі місць. Це – частина проекту зі зведення 184 гуртожитків. Десантні частини, у тому числі ті, які виконують завдання в ООС, першими перейшли на нову систему харчування», – відзначив президент у Фейсбуку.

Голова держави додав, що знає про проблеми з комплектуванням ДШВ, та про те, що темпи переозброєння не повною мірою відповідають потребам військ. І повідомив, що дав вказівки Кабміну та Генштабу вирішити ці проблеми.

«Вітаю рішучих і сміливих, патріотичних і згуртованих, сильних волею та незламних духом бійців. Вітаю професіоналів, чиє вміння і самовідданість викликають страх у ворогів України!» – написав Петро Порошенко.

Фото з Фейсбук-сторінки Петра Порошенка

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *