Смерть дружини підкосила екс-президента США. Джорджа Буша-старшого рятують від сепсису

Колишній президент США Джордж Буш-старший перебуває в реанімації у Х’юстоні через зараження крові. Його екстрено госпіталізували наступного дня після поховання дружини Барбари, яка, розповідав раніше “Український репортер”, померла 18 квітня у віці 92-ох років.

Як повідомляють американські ЗМІ, Буш-старший потрапив до лікарів у критичному стані: через сепсис у нього падав артеріальний тиск, і були серйозні побоювання за його життя у зв’язку з віком і станом здоров’я. Зараз колишнього президента вдалося стабілізувати: він у свідомості і може говорити.

Здоров’я Джорджа Буша-старшого різко погіршилося після смерті дружини Барбари Буш, з якою він одружився в 1945 році і виростив п’ятьох дітей.

41-му президенту США, який керував країною з 1989 по 1993 роки, – 93. Він воював ще в Другу світову війну і з 24 листопада 2017 року – рекордсмен серед президентів США за тривалістю життя. Буш-старший страждає на хворобу Паркінсона і змушений пересуватися в інвалідному візку.

З 2000 року ЗМІ час від часу пишуть про стан його здоров’я. Він потрапляв у лікарню з аритмією, після втрати свідомості, з травмою шиї, двічі – з пневмонією.

Нагадаємо, він є батьком 43-го президента США Джорджа Буша-молодшого (2001-2009 рр.) і колишнього губернатора Флориди Джеба Буша.

Фото AP

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *