Скандал: Саакашвілі заявив про повернення “феодального інституту годівниць”

На чолі Одеської митниці став Денис Пудрик. Міхеіл Саакашвілі заявив, що це призначення – “типовий старий феодальний інститут годівниць”.


Хто такий Пудрик?

Фото із сайту usionline.com

Як з’ясували журналісти сайту “Українська служба інформації”, йому – 43 роки, устиг попрацювати на різних посадах у митниці. Навіть очолював почергово 5 (!) регіональних митниць. До призначення на сьогоднішню посаду виконував обов’язки проректора Державної академії фіскальної служби. Пудрик також керував Кримською митницею періоду Януковича. Його люстрували, але він… виграв суд.

На позачергових виборах до парламенту у 2019 році Пудрик балотувався по списку “Батьківщини” під №55.

Пудрик – багатий чоловік. Як видно з декларації, він має квартири у Києві, Донецьку, заміський будинок в Обухівському районі Київської області (219,3 кв. м). На дружину Наталю Пудрик записано квартиру в Туреччині, вона має нерухомість у Криму.

Родина митника задекларувала чотири пари коштовних годинників: CORUM, ZENITH, ROLEX и BREGUET, декілька комплектів ювелірных виробів.

Пудрик має Mercedes-Benz GLS 350 D 4 MATIC вартістю 2 млн 304 тис. грн., Renault Dokker. На дружину записано Mercedes-Benz GLE 400 4 MATIC.

Що відомо про Наталю Пудрик? Ось що написав у Фейсбуку журналіст Юрій Бутусов:

Фото із Фейсбук-сторінки Наталі Пудрик

Куніцин – позаштатний радник глави Офісу президента України Андрія Єрмака. До цієї роботи його запросив сам Єрмак. Запитується, до кого ж звертався Саакашвілі, говорячи про те, “скільки можна жерти власний національний організм”?

Малюнок Андрія Петренка.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *