Скандал: путінські банди вже дісталися й грецьких Салонік

Сенсаційний матеріал про сюрпризи «руського міра» розмістила грецька газета «Kontra News». Матеріал присвячено ситуації в Салоніках – історичному місті на березі Термічної затоки, яке називають другою столицею Греції.

У тихих і спокійних Салоніках готуються до традиційної, щорічної міжнародної виставки-ярмарку, яка пройде у вересні; зазвичай цей захід відвідує прем’єр-міністр країни, виступає тут зі стратегічною промовою.

Салоніки як на долоні

Але греки почали хвилюватися – за даними газети, проведення виставки можуть зірвати ворожі угрупування. Йдеться про активістів «чорного фронту націоналістів», нелегальні квазі-державні структури, а також вуличні банди, які фінансуються Кремлем, з тіньових кас Путіна. Вони вже розпочали підготовку до майбутніх протестних акцій в Салоніках. Журналісти видання розповідають, що інформацію одержали з конфіденційних джерел грецьких спецслужб.

Знаменита Біла вежа на набережній Салонік

МЗС РФ відкидає ці звинувачення, утім світ добре бачить, яку загарбницьку політику веде диктатор Путін.

Нагадаємо, що у липні Греція вислала двох російських дипломатів, звинувативши їх у фінансуванні протестів проти угоди про перейменування Македонії.

Грецька влада звинувачувала російських дипломатів також у невдалій спробі підкупу грецьких чиновників і митрополитів грецької православної ієрархії, спробах отримати вплив в афонських монастирях.

Неподалік Салонік багатьох туристів дивує оцей Кремль. Тут скучають за “руським міром”?

 

Фото на головній: ці неймовірні Салоніки! Саме тут готуються до шабашу путінські банди

Фото “Українського репортера”

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *