Що говорять українські політики про вбивство журналіста Бабченка

“Переконаний, російська тоталітарна машина не вибачила Аркадію Бабченку чесності та принциповості. Справжній друг України, який розповідав світові правду про російську агресію. Вбивці повинні бути покарані!”. Так відгукнувся про загибель журналіста прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. 

Міністр інформаційної політики Юрій Стець:

“Цей жахливий злочин – це не просто вбивство видатної людини. Це замах на свободу, замах на правду. І його виконавці, як і його замовники, обов’язково мають бути покарані”.

 

Міністр закордонних справ Павло Клімкін:

«Маємо вагомі підстави говорити, що Росія сміє застосовувати також інші тактики для дестабілізації України. Це проведення терактів, диверсій і політичних вбивств».

Лідер Руху “Справедливість” Валентин Наливайченко:

“Ще нещодавно працювали з Аркадієм разом на міжнародних конференціях, які викривали хижу суть режиму агресора. Дискутували, мали плани… Немає слів. Щиро співчуваю рідним і близьким Аркадія… Журналісти під прицілом вбивць доти, доки не буде розкрито вбивство Павла Шеремета, а тепер і Аркадія Бабченка”.

Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко:

“Шокована звісткою про вбивство журналіста Аркадія Бабченка… Мої найщиріші співчуття рідним і близьким Аркадія…
Війна триває не тільки «там», війна триває тут, за рогом, у нас вдома.

Це не перше вбивство російського журналіста, який критикує російську владу. Ці люди приїхали в Україну, сподіваючись знайти захист. Захист свого права на свободу і права на життя. Вимагаю від влади: бодай раз знайдіть замовників і виконавців! Не просто візьміть під особистий контроль, а реально розкрийте злочин! Досить ловити керівників ЖЕКів і трамвайних депо. Досить показухи. Ловіть злочинців! Доки вони відчувають себе безкарними, цей терор не припиниться. Кожен новий нерозкритий злочин є прологом для наступного.

Це трагедія. Трагедія для всієї України. Наше спільне завдання – зробити все, щоб такого більше не було.
Народний депутат України Антон Геращенко:

“Путинский режим метит в тех, кого нельзя сломать или запугать”.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *