Сергій Притула покинув партію “Голос”

Український політик, шоумен та волонтер Сергій Притула заявив про вихід із партії «Голос». Водночас він наголосив, що продовжить вести політичну діяльність.

«Наголошую на тому, що я не йду з політики. Я йду з партії, яка, не в останню чергу завдяки діям нового керівництва, віддалилась від наших початкових засад настільки далеко, що можна констатувати точку неповернення», – написав він у Фейсбуку в понеділок, 7 червня.

Притула заявив, що обласні та міські осередки політсили критикуються через дії партійного керівництво.

«Я до останнього вірив у можливість цивілізованого діалогу та реанімації партії, за яку на парламентських виборах віддали свої голоси понад 850 000 українців. Але діалогу не вийшло і тепер мною керує лише одне бажання: відвести негатив від тих команд “Голосу” у регіонах», – заявив він.

Сергій Притула приєднався до партії «Голос» у 2019 році та балотувався до Верховної Ради, однак до парламенту так і не потрапив. Вже 2020 він брав участь у виборах мера Києва. Тоді він посів третє місце за кількістю голосів.

На початку 2021 року Притула вийшов з політради «Голосу» та перестав бути заступником голови політсили, водночас залишився членом партії.

Раніше у партії заявили, що винесли попередження шістьом нардепам фракції, і пояснили, що це пов’язано із голосуванням у парламенті за те, щоб направити до Конституційного суду для аналізу законопроект про процедуру призначення керівників НАБУ та ДБР. 16 березня за рішення про направлення в КСУ проголосували 267 нардепів, серед яких і представники «Голосу».

Серед тих, кому в партії винесли попередження, був нардеп Ярослав Юрчишин. Він заявив, що політсила «зробила останнє китайське попередження, якщо ми не будемо голосувати так, як вимагає партія».

Після цього десять депутатів від фракції «Голосу» оприлюднили заяву із вимогою переобрати керівництво партії. Вони звинуватили керівництво політисили у «використанні “Голосу” як інструмент для задоволення власних інтересів, самопіару та підігрування владі».

Зауважимо, що партію «Голос» очолює Кіра Рудик, а однойменну фракцію парламенту – Ярослав Железняк.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *