Сенсаційні повороти у судовому процесі щодо Порошенка

Новий поворот у справі щодо Петра Порошенка, яка стосується колишнього кадрового призначення у Службі зовнішньої розвідки України, – Офіс Генпрокурора заявив про завершення досудового розслідування, відтак немає сенсу обирати запобіжний захід для Порошенка.

Між тим, ще 7 липня 2020-го прокуратура була іншої думки – направила клопотання до Печерського суду про те, щоб продовжити розслідування на три місяці. Це судове засідання відбувалося в ніч із 7 на 8 липня. І завершилося о першій ночі. Суддя продовжила термін досудового розслідування до 10 жовтня 2020 року.

А справу щодо обрання запобіжного заходу розглядає суддя Сергій Вовк.

Сьогодні, 8 липня Петро Порошенко повідомив у суді, що керівник слідчої групи Державного бюро розслідувань України Олег Корецький заявив про тиск на нього з боку начальства у кримінальних провадженнях щодо п’ятого президента. Порошенко також сказав, що не вважає себе підозрюваним у цій справі. Разом зі своїми адвокатами стверджує, що Генпрокурор не пред’являла підозри.

Порошенко звернувся також до народних депутатів України з проханням створити у Верховній Раді тимчасову парламентську слідчу комісію щодо фальсифікації матеріалів слідства, переслідування і тиску на лідера опозиції.

Вислухавши думки і заяви адвокатів, а також прокурорів, суддя Сергій Вовк пішов у нарадчу кімнату. Яким буде його рішення?

Сьогодні ж суддя оголосив вердикт – клопотання сторони обвинувачення про обрання Петру Порошенку запобіжного заходу залишити без розгляду, повернувши його авторам, тобто ДБР.

На фото: перед будівлею Печерського суду 8 липня 2020 року.

Фото “Українського репортера”.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.