Розпочався страйк на Білоруському радіо, понад двадцять людей не вийшли на роботу (+відео)

У Білорусі до загальнонаціонального страйку приєдналися співробітники Білоруського радіо. Сьогодні на роботу не вийшли понад 20 осіб.

Як повідомляє TUT.BY, серед тих, хто не вийшов на роботу: співробітники радіо Сталіца і Білорусь, а також звукорежисери, які обслуговують всі станції Білоруського радіо.

Фахівці уточнюють, що не вийдуть на роботу до тих пір, поки не будуть проведені перевибори, поки не припиняться затримання мирних протестуючих, поки не будуть звільнені політв’язні, поки державні ЗМІ не почнуть об’єктивно висвітлювати події в країні.

Вони пред’являють й інші вимоги. Звернення до влади поки підписали 23 особи.

Акції протесту проти фальсифікованої перемоги Лукашенка тривають дев’ятий день. На страйки виходять і працівники білоруських підприємств і заводів. Білоруси вимагають чесних виборів без участі Олександра Лукашенка і звільнення політв’язнів.

Увечері 10 серпня під час розгону акцій протесту в Мінську загинув 34-річний чоловік. Він став першою жертвою протестів, підтвердженої МВС Білорусі.

Сам Олександр Лукашенко звинуватив в акціях протесту «ляльководів» з Чехії, Польщі, Росії та України . Він заявив, що Майдану в Білорусі не буде, а будь-які несанкціоновані акції протесту зустрінуть жорстким опором.

Посилення антиурядових настроїв в Білорусі спостерігалося ще з початку травня, коли люди почали збиратися, щоб віддати підписи за опозиційних кандидатів у президенти і виступити проти їх затримання.

Всі кандидати в президенти Білорусі, крім Олександра Лукашенка, оскаржили результати виборів. Однак, ЦВК Білорусі відхилив усі пропозиції, скарги на невизнання підсумків виборів президента.

https://www.facebook.com/ukrreporter/videos/1242783912744150/

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *