Російська сторона зірвала переговори щодо обміну полоненими

Гуманітарна підгрупа Тристоронньої контактної групи з урегулюванню конфлікту на Донбасі через позицію російської сторони не обговорювала питання обміну взаємно утримуваними особами.

Про це йдеться в повідомленні в Фейсбуку Української делегації в ТКГ, інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що російська сторона, попри раніше укладені домовленості, відмовилася пропустити мешканців Луганщини в обидва боки за лінію розмежування, щоб вони могли скористатися послугами Центру надання адміністративних послуг, відділення “Ощадбанку” і банкомати на КПВВ в Щастя, пояснюючи відмову дрібними технічними деталями.

“Через демарш російських представників Україна не змогла домогтися обговорення двох інших важливих питань, перемовини щодо яких були узгоджені для вирішення сьогодні: питання обміну взаємно утримуваних осіб і питання пошуку безвісти зниклих осіб”, – говориться в повідомленні.

Зазначається, що завдяки твердій позиції керівника гуманітарної підгрупи народного депутата України Галини Третьякової та сприянню координатора підгрупи пана Тоні Фріша на переговорах вдалося досягнути певного просування в обговорені умов розблокування російською стороною роботи КПВВ.

“Конкретні умови будуть обговорені завтра, під час загального засідання ТКГ на рівні глав делегацій”, – повідомив представник української делегації.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *